Alta Vista Sports


CRYSTAL RIVER ROTARY TRIATHLON
.50 SWIM/15.5 MILE BIKE/3 MILE RUN
7/4/2001 CRYSTAL RIVER, FL
RACE DIRECTOR STEVE MARTIN/TOMMY THOMAS
TIMING & RESULTS-ALTA VISTA SPORTS
JOHN BOYLE 386 736-0002;POB 1700; DELAND, FL 32721

OVERALL MALE CHAMPION & RUNNERSUP
    1     1 ROBERT SKAGGS 34 TAMPA FL            1:06:08   18   11:31    1   36:35  25.4    3   18:03  6:01
    2     3 JAMIE GUZTIAN 17 SANTIAGO,CHILE SA   1:07:20   15   10:59    4   37:55  24.5    7   18:27  6:09
    3     4 PHILIP LAHAYE 28 CLEARWATER FL       1:07:22   14   10:59    5   38:14  24.3    4   18:11  6:04
MALE AGE GROUP:  01 - 14
    1    17 KYLE HUGHES 14 LK FOREST CA          1:11:29    2   11:31    1   39:49  23.4    1   20:09  6:43
    2    39 TODD FITZGERALD 14 DUNNELLON FL      1:16:00    1   10:36    2   40:12  23.1    3   25:12  8:24
    3    90 GORDON WITHERS 14 IRVINE CA          1:26:06    3   13:16    3   50:21  18.5    2   22:29  7:30
    4   159 TROY FITZGERALD 11 DENNELLON FL      2:10:40    4   15:53    4 1:04:09  14.5    4   50:39 16:53
MALE AGE GROUP:  15 - 17
    1     5 TREVOR JONES 17 BELLAIRE FL          1:07:29    6   10:06    1   38:50  24.0    5   18:34  6:12
    2     6 DUSTIN MC LARTY 15 DELAND FL         1:08:14    1    9:25    3   40:31  23.0    4   18:19  6:07
    3     9 REHAN MAHMOOD 17 MEMPHIS TN          1:09:16    8   10:14    6   40:51  22.8    3   18:13  6:05
    4    10 IMRAN MAHMOOD 17 MEMPHIS TN          1:09:31    4   10:02    5   40:42  22.9    7   18:47  6:16
    5    12 JIMMY KIRSCH 16 WINTER SPRGS FL      1:09:38    5   10:04    8   42:01  22.1    1   17:34  5:52
    6    13 MARK COTE 16 SANFORD ME              1:09:51   10   11:21    2   39:48  23.4    6   18:44  6:15
    7    15 TIMMY LINN 15 GERMANTOWN TN          1:11:07    3   10:01    7   40:59  22.7    9   20:08  6:43
    8    18 PAUL LANCASTER 15 W PLM BCH FL       1:11:39    7   10:07    4   40:42  22.9   10   20:51  6:57
    9    23 CHRIS STEEL 15 PHOENIX AZ            1:12:57   12   12:59    9   42:12  22.0    2   17:46  5:56
   10    58 BLAKE IDZIAK 16 OCALA FL             1:18:58    2    9:29   11   44:02  21.1   14   25:27  8:29
   11    60 WILLIAM WATSON 15 ST.PETE FL         1:19:15   11   11:27   13   47:46  19.5    8   20:02  6:41
   12    64 CHRISTIAN WENGER 15 LOUISVILLE KY    1:20:02    9   10:29   12   45:04  20.6   12   24:30  8:10
   13    71 RYAN LAPORTE 17 PENSACOLA FL         1:21:40   13   17:06   10   42:54  21.7   11   21:41  7:14
   14   120 SHAW GELDREICH 16 OCALA FL           1:34:15   14   19:16   14   49:58  18.6   13   25:02  8:21
MALE AGE GROUP:  18 - 24
    1     7 FELIPE BASTON 20 GAINESVILLE FL      1:08:41
    2    33 DANNY STEVENS JR 23 DUNELLON FL      1:15:28    2   14:07    1   41:17  22.5    1   20:05  6:42
    3    57 NICHOLAS OBERLE 24 ST.PETE FL        1:18:31    1   13:12    2   43:08  21.6    2   22:12  7:24
    4    94 GURU DHAM KHALSA 21 ALT SPRGS FL     1:27:53    3   15:16    3   49:43  18.7    3   22:54  7:38
MALE AGE GROUP:  25 - 29
    1    34 NEIL ROBICHAUX 29 TAMPA FL           1:15:37    3   14:00    1   40:32  23.0    2   21:06  7:02
    2    47 GRANT TURNER 29 TAMPA FL             1:17:22    1   10:21    3   46:57  19.8    1   20:04  6:42
    3    61 DAVID VINCENT 29 DUNNELLON FL        1:19:51    2   12:53    2   43:44  21.3    3   23:14  7:45
    4   144 TIMOTHY MOODY 25 OCALA FL            1:46:03    4   16:54    5 1:00:47  15.3    4   28:24  9:28
    5   151 GURVINDER SURI 29 VALRICO FL         1:52:12    5   21:38    4 1:00:31  15.4    5   30:03 10:01
    6   157 CHRIS MC CALL 25 TAMPA FL            2:03:18    6   24:27    6 1:05:55  14.1    6   32:57 10:59
MALE AGE GROUP:  30 - 34
    1     8 BERND LIESENFELD 31 GAINESVILLE FL   1:09:04    1   12:23    1   36:57  25.2    2   19:45  6:35
    2    36 JESUS CRESPO-DIAZ 33 TAMPA FL        1:15:50   11   14:58    2   40:02  23.2    3   20:51  6:57
    3    41 SHAWN ECKLEY 30 TAMPA FL             1:16:17    5   13:14    6   43:41  21.3    1   19:23  6:28
    4    49 GRAHAM DYKES 31 GULFPORT FL          1:17:47    2   12:35    5   43:35  21.3    4   21:38  7:13
    5    75 STEVE LINK 34 TAMPA FL               1:22:14   10   14:45    7   43:51  21.2    7   23:39  7:53
    6    77 MICHAEL KANTER 31 INVERNESS FL       1:22:48   12   15:16    3   41:31  22.4   10   26:02  8:41
    7    78 DALE FILIPOWICZ 31 KISSIMMEE FL      1:23:42    6   13:17    9   48:03  19.4    5   22:23  7:28
    8    82 HARRY MC INTOSH 31 SANFORD FL        1:24:10    9   14:31    4   42:18  22.0   11   27:22  9:08
    9    83 THOMAS HAESEKER 33 CRYSTAL RIVER FL  1:24:32    7   13:47    8   47:00  19.8    9   23:47  7:56
   10   101 CLINT LOWERY 33 WINTER GARDEN FL     1:30:07   13   16:29   11   49:56  18.6    8   23:44  7:55
   11   105 RON WHITESIDES 32 GAINESVILLE FL     1:30:39   14   17:04   12   50:00  18.6    6   23:36  7:52
   12   119 CHRIS RUPPEL 33 CLEARWATER FL        1:34:11    8   14:26   10   48:04  19.4   12   31:43 10:35
   13   125 ANTHONY GENNE 30 TAMPA FL            1:37:01    4   12:55   13   52:23  17.8   13   31:44 10:35
   14   143 CARLOS ZOMETA 32 TAMPA FL            1:45:24   15   17:50   14   55:01  16.9   14   32:34 10:52
   15     0 PHILIP ROYAL 32 INVERNESS FL                    3   12:41
MALE AGE GROUP:  35 - 39
    1    11 ANDREW STENBERG 37 PALM HARBOR FL    1:09:35    4   12:43    1   36:41  25.4    2   20:12  6:44
    2    14 CYLE SAGE 35 DADE CITY FL            1:10:21    1    9:58    2   39:04  23.8    5   21:20  7:07
    3    22 RICK DOWNES 36 TAMPA FL              1:12:50    2   11:55    3   39:22  23.6    6   21:34  7:12
    4    25 DARIAN JOHNSON 39 TAMPA FL           1:13:49    5   12:49    4   40:20  23.1    3   20:41  6:54
    5    42 DR THOMAS HOFFMAN 37 PALM HARBOR FL  1:16:22    3   12:14    7   43:58  21.2    1   20:11  6:44
    6    43 STEPHEN FULLERTON 36 ORLANDO FL      1:16:29    7   13:49    5   40:59  22.7    7   21:41  7:14
    7    54 CHRIS MOLING 36 INVERNESS FL         1:18:06    6   13:15    6   43:42  21.3    4   21:10  7:04
    8    91 MARK SZYMANSKI 39 ARCHER FL          1:26:21   10   15:18   10   47:03  19.8   12   24:02  8:01
    9    92 JASON BRENNAN 37 SEFFNER FL          1:26:42   14   18:30    8   45:39  20.4    8   22:34  7:32
   10    93 ANTHONY CONLEY 36 PANAMA CITY FL     1:27:14   12   17:40    9   46:09  20.2    9   23:25  7:49
   11   103 DANNY BARNES 38 NICHOLSVILLE KY      1:30:30   15   19:01   11   47:48  19.5   11   23:42  7:54
   12   112 JON SWEET 39 OCALA FL                1:32:12    8   14:29
   13   117 MICHAEL LAW 38 RALEIGH NC            1:33:40   16   19:35   13   50:33  18.4   10   23:33  7:51
   14   124 KIRK LOMAX 38 TAMPA FL               1:36:59   13   17:47   12   48:49  19.1   16   30:24 10:08
   15   129 GEORGE MC KENZIE 38 GAINESVILLE FL   1:38:36   11   17:21   14   52:21  17.8   14   28:55  9:39
   16   133 LAURENCE NORISEK 37 YANKEETOWN FL    1:41:43   17   21:06   15   53:02  17.5   13   27:37  9:13
   17   135 MICHAEL COTTER 39 GAINESVILLE FL     1:41:46    9   14:33   16   57:21  16.2   15   29:53  9:58
   18   149 HARMON BENNETT 35 OLDSMAR FL         1:51:45   18   21:40   17   59:21  15.7   17   30:44 10:15
MALE AGE GROUP:  40 - 44
    1    20 HARRY NICKELL 43 CLERMONT FL         1:12:24
    2    21 GREGORY NELSON 40 UMATILLA FL        1:12:48    1   10:56    5   41:10  22.6    3   20:43  6:55
    3    26 MIKE MASUR 40 WINTER PARK FL         1:13:52    3   13:09    2   39:47  23.4    4   20:56  6:59
    4    28 DWIGHT FITZGERALD 41 DUNNELLON FL    1:14:27    6   14:06    4   40:41  22.9    2   19:41  6:34
    5    38 MIKE TILLEMAN 40 LARGO FL            1:15:59    7   14:28    1   39:00  23.9    7   22:32  7:31
    6    40 BILL BARR 41 TAMPA FL                1:16:04    5   13:37    3   40:07  23.2    6   22:21  7:27
    7    44 CLAUDE W. WINTER 40 LONGWOOD FL      1:16:59    9   15:36    7   41:58  22.2    1   19:27  6:29
    8    48 MARK PARISIAN 40 DUNNELLON FL        1:17:42    8   14:43    6   41:22  22.5    5   21:38  7:13
    9    67 RUSSELL KIRK 43 OCALA FL             1:20:32    2   12:33    9   45:06  20.6    8   22:53  7:38
   10    80 JOHNNIE JONES 43 TAMPA FL            1:24:05   10   15:56    8   45:05  20.6   10   23:05  7:42
   11    89 JAMES FOLEY 40 SARASOTA FL           1:25:49    4   13:27   11   47:21  19.6   12   25:03  8:21
   12    95 SHAWN GUDAT 44 INDIANAPOLIS IN       1:27:56   11   16:10   10   47:01  19.8   11   24:46  8:16
   13   140 JEFFREY SHAPIRO 40 GARLAND TX        1:43:08   12   27:34   12   52:41  17.7    9   22:54  7:38
MALE AGE GROUP:  45 - 49
    1    16 DANNY STEVENS 47 DUNELLON FL         1:11:16    3   13:02    1   39:08  23.8    1   19:07  6:23
    2    27 JOHN MORGAN 46 OLDSMAR FL            1:14:00    2   12:24    4   40:16  23.1    2   21:20  7:07
    3    30 ROBERT BROCKETT 46 LECANTO FL        1:14:52    4   13:35    2   39:13  23.7    3   22:04  7:22
    4    31 JUBIE AULISIO 46 LAKELAND FL         1:14:59    1   12:22    3   40:15  23.1    4   22:22  7:28
    5    99 GARY PATERSON 48 OCOEE FL            1:29:56    6   17:10    5   46:37  20.0    6   26:10  8:44
    6   108 TIM BRANT 48 CRYSTAL RIVER FL        1:31:23    5   16:36    6   49:39  18.7    5   25:08  8:23
MALE AGE GROUP:  50 - 54
    1    55 RICK FIELDS 53 ORMOND BCH FL         1:18:17    1   14:08    1   41:55  22.2    2   22:15  7:25
    2    63 DANNY GLENN 52 GAINESVILLE FL        1:19:55    5   16:27    2   42:28  21.9    1   21:00  7:00
    3    73 KEVIN DONNELY 51 ANTHONY FL          1:21:52    2   14:46    3   43:11  21.5    3   23:56  7:59
    4    85 TOM VAN NEWKIRK 51 PT ORANGE FL      1:24:50    3   15:29    4   45:05  20.6    4   24:18  8:06
    5    96 TOM BELL 54 ST PETERSBURG FL         1:27:57    8   17:05    5   46:14  20.1    6   24:39  8:13
    6   131 ROBERT BLEAKLEY 54 CRYSTAL RIVER FL  1:38:50    6   16:35    8   57:43  16.1    5   24:33  8:11
    7   134 GENE WHITE 52 CLEARWATER FL          1:41:45    7   16:53    6   50:57  18.3    9   33:57 11:19
    8   145 CHARLES CANGIALOSI 53 LEESBURG FL    1:46:28    9   18:23    7   56:13  16.5    7   31:53 10:38
    9   147 LAWRENCE BROWN 50 ORLANDO FL         1:50:16    4   16:10    9 1:00:43  15.3    8   33:24 11:08
MALE AGE GROUP:  55 - 59
    1    59 SAM NALL 57 TAMPA FL                 1:19:06    3   15:17    2   42:16  22.0    1   21:33  7:11
    2    62 MIKE MABRY 56 VALRICO FL             1:19:54    1   12:43    3   43:26  21.4    2   23:45  7:55
    3    69 TOM DALY 59 VERO BCH FL              1:21:21    2   14:26    1   41:53  22.2    3   25:04  8:22
    4   121 CHARLES SIMMONS 55 STUART FL         1:34:30    4   17:59    4   49:30  18.8    4   27:02  9:01
MALE AGE GROUP:  60 - 64
    1   139 TOM O'NEILL 60 VENICE FL             1:43:02    1   24:15    1   52:06  17.9    1   26:41  8:54
MALE AGE GROUP:  65 - 69
    1   152 CHARLES L. DURHAM 69 INVERNESS FL    1:55:15    1   21:42    1   53:11  17.5    1   40:23 13:28
    2   160 CHRIS BROWN 69 CLEARWATER FL         2:15:41    2   22:25    2 1:09:21  13.4    2   43:57 14:39
CLYDESDALE  01 - 39
    1    35 JAMES LARKIN 32 CLERMONT FL            1:15:48    2   14:13    3   42:58  21.7    1   18:37  6:13
    2    50 PARRY THOMAS 31 TAMPA FL               1:17:53    1   14:12    1   40:13  23.1    3   23:29  7:50
    3    68 TREY STARKEY 38 ODESSA FL              1:20:39    3   14:17    2   41:39  22.3    4   24:44  8:15
    4   111 BRIAN SLOWIK 37 TAMPA FL               1:32:06    4   16:58    4   46:24  20.1    5   28:44  9:35
    5   123 GONZALO LEVER 30 ST.PETE FL            1:36:30    7   23:40    5   49:46  18.7    2   23:05  7:42
    6   155 STUART REDDICK 33 CRYSTAL RIVER FL     1:58:23    6   17:05
    7   158 TIMOTHY BOWMAN 30 CRYSTAL RIVER FL     2:04:50    5   17:01    6 1:08:35  13.6    6   39:15 13:05
CLYDESDALE  40 - 99
    1    32 JIM SHEETS 40 LARGO FL                 1:15:16    1   12:10    2   40:25  23.0    1   22:41  7:34
    2    46 HOLGER ROY 44 LAKELAND FL              1:17:16    2   12:38    3   41:10  22.6    2   23:29  7:50
    3    56 ROBERT STEVENS 43 DUNNELLON FL         1:18:23    3   13:07    1   39:56  23.3    3   25:21  8:27
    4    87 MARK SIMMONS 44 SANFORD FL             1:25:26    4   14:07    4   44:44  20.8    4   26:36  8:52
OVERALL FEMALE CHAMPION & RUNNERSUP
    1     2 SARA Mc LARTY 18 DELAND FL           1:07:05    1    9:05    1   38:50  24.0    1   19:11  6:24
    2    19 ALISON HAYDEN 29 DADE CITY FL        1:12:10    4   10:16    6   41:37  22.4    4   20:19  6:47
    3    24 BARBARA RIVEROS 13 SANTIAGO,CHILE SA 1:13:31   12   12:40    3   40:48  22.8    2   20:04  6:42
FEMALE AGE GROUP:  01 - 14
    1    53 AMANDA HAHN 14 GAINESVILLE FL        1:18:03    2   10:43    1   44:48  20.8    1   22:32  7:31
    2    72 CAROLYN HUMPHREVILL 14 NAPLES FL     1:21:43    1   10:10    2   47:33  19.6    2   24:01  8:01
FEMALE AGE GROUP:  15 - 17
    1    37 KATIE SIEGAL 16 GERMANTOWN TN        1:15:54    1   10:18    3   44:18  21.0    1   21:20  7:07
    2    45 DENISA CREMASCHI 17 SANTIAGO,CHILE S 1:17:03    2   12:21    1   41:07  22.6    2   23:35  7:52
    3    76 SARAH LEVY 15 ENGLEWOOD CO           1:22:24    4   13:21    2   43:42  21.3    3   25:22  8:28
    4   126 NAOMI FRIGO 17 BERKELEY CA           1:37:46    3   13:17    4   52:15  17.8    5   32:14 10:45
    5   141 LYNDSEY BROCK 17 DUNEDIN FL          1:43:19    5   15:31    5   56:04  16.6    4   31:45 10:35
FEMALE AGE GROUP:  18 - 24
    1    29 REBECCA CLARK 22 LAKELAND FL         1:14:38    4   13:50    1   39:45  23.4    2   21:03  7:01
    2    65 AMANDA HALL 22 GAINESVILLE FL        1:20:10    3   13:32    2   43:40  21.3    4   22:59  7:40
    3    66 AMY SMITH 24 TAMPA FL                1:20:19    2   12:32    3   44:52  20.7    3   22:57  7:39
    4    81 MAURA BOLGER 19 BRIELLE NJ           1:24:06    1    9:52    6   54:09  17.2    1   20:06  6:42
    5    86 ALEXIS DABROSKI 22 CLEARWATER FL     1:25:21    5   13:55    5   48:09  19.3    5   23:18  7:46
    6   114 GINA HICKEY 23 TALLAHASSEE FL        1:32:57    6   17:15    4   46:27  20.0    6   29:16  9:46
FEMALE AGE GROUP:  25 - 29
    1    51 JEANNE LESNIAK 28 ST.PETE FL         1:17:56    3   13:45    2   42:18  22.0    1   21:54  7:18
    2    52 JULIA FLOHR 28 CLERMONT FL           1:18:01    2   12:29    1   41:11  22.6    2   24:22  8:08
    3   102 MELINDA MEDURI 28 PALM HARBOR FL     1:30:28    4   14:24    3   48:13  19.3    3   27:52  9:18
    4   110 ANGELA EZELL 28 ST PETE FL           1:31:51    5   14:48    4   48:23  19.2    4   28:41  9:34
    5   118 HANNAH GLIDDEN 25 S DAYTONA FL       1:33:59    1   12:22    5   51:08  18.2    5   30:30 10:10
    6   153 SHASHA OBERLE 27 ST.PETE FL          1:56:00    6   18:36    6 1:03:56  14.6    6   33:29 11:10
    7   162 JENO DANIELS 29 PLANT CITY FL        2:19:39    7   22:14    7 1:17:20  12.0    7   40:06 13:22
FEMALE AGE GROUP:  30 - 34
    1    84 KRISTIE ISLER 33 LAKELAND FL         1:24:38    1   13:58    1   46:19  20.1    2   24:21  8:07
    2    97 LISA HIMMLER 34 OCALA FL             1:28:07    5   17:11    2   48:18  19.3    1   22:38  7:33
    3   115 KAREN MURPHY 30 INVERNESS FL         1:33:13    6   17:13    4   49:43  18.7    3   26:18  8:46
    4   130 HILARY ROBINSON 30 LAKELAND FL       1:38:45    2   14:30    3   48:43  19.1    7   35:34 11:52
    5   132 CHRISTINE MORGAN 31 ZEPHYRHILLS FL   1:41:25    3   16:04    7   55:22  16.8    4   30:00 10:00
    6   136 KRISTIN MC ARTHUR 31 TAMPA FL        1:42:24    4   16:51    5   53:00  17.6    6   32:33 10:51
    7   137 KRISTIN CASON 30 PALM HARBOR FL      1:42:38    7   17:54    6   53:08  17.5    5   31:38 10:33
    8   156 KRISTINA SMOKE 30 GAINESVILLE FL     1:59:12    8   19:01    8   57:41  16.1    8   42:31 14:11
FEMALE AGE GROUP:  35 - 39
    1    70 LORI MIHAKINK 36 LAKE MARY FL        1:21:34
    2    88 SEVERINE WINTER 35 LONGWOOD FL       1:25:37    2   16:02    3   47:08  19.7    1   22:28  7:30
    3    98 JODI MATHEWS 36 DUNNELLON FL         1:29:13    4   17:19    1   44:44  20.8    5   27:12  9:04
    4   104 LIBBY BARNES 35 NICHOLSVILLE KY      1:30:35    5   18:54    2   46:35  20.0    3   25:08  8:23
    5   109 CYNDI CHAMBERS 39 OCALA FL           1:31:41    1   15:03    4   48:27  19.2    6   28:12  9:24
    6   113 CAMMIE MC LEOD 36 OCALA FL           1:32:30    3   16:48    5   50:52  18.3    2   24:52  8:18
    7   128 CHARLENE WEAVER 39 LAND O LAKES FL   1:38:24    6   19:24    6   52:11  17.8    4   26:50  8:57
    8   146 TERESA THOMAS 37 TAMPA FL            1:47:51    7   20:36    7   55:04  16.9    7   32:12 10:44
FEMALE AGE GROUP:  40 - 44
    1    79 KATHLEEN HAWKINS 44 MICANOPY FL      1:23:52    1   12:24    1   46:06  20.2    1   25:24  8:28
    2   127 GAIL SIMMONS 42 STUART FL            1:38:11    2   16:20    2   55:18  16.8    2   26:33  8:51
    3   148 NANCY ROBBINS 44 PALM HARBOR FL      1:51:07    3   19:49    3   57:37  16.1    3   33:41 11:14
FEMALE AGE GROUP:  45 - 49
    1    74 NINA DALY 47 VERO BCH FL             1:22:10    1   14:19    1   43:50  21.2    1   24:02  8:01
    2   150 CLAIRE KENEALLY 46 TAMPA FL          1:52:10    2   17:58    2   59:34  15.6    3   34:39 11:33
    3   154 PATTI JAMISON 47 DADE CITY FL        1:56:11    3   20:48    3 1:05:29  14.2    2   29:54  9:58
FEMALE AGE GROUP:  50 - 54
    1   107 PATRICIA HOFFMAN 51 PALM HARBOR FL   1:31:15    1   15:34    1   47:55  19.4    1   27:47  9:16
FEMALE AGE GROUP:  55 - 59
    1   122 BONNIE L. THEALL 56 DUNEDIN FL       1:35:41    1   15:13    1   54:50  17.0    1   25:39  8:33
    2   138 BABETTE KULKA 58 HALLANDALE FL       1:42:42    2   17:09    2   55:11  16.9    2   30:23 10:08
    3   161 MARILYN OBERLE 55 ST.PETE FL         2:17:38    3   21:42    3 1:16:15  12.2    3   39:43 13:15
FEMALE AGE GROUP:  60 - 64
    1   142 ANNETTE FRISCH 60 ST.PETE FL         1:45:19    1   18:56    1   58:38  15.9    1   27:46  9:16
MALE RELAY
    1   116 RUNDIO MALE PAUL RUNDIO/DAVID RUNDIO 1:33:33    1   13:11    1   56:17  16.5    1   24:06  8:02
FEMALE RELAY
    1   106 RUNDIO FEMALE AMY RUNDIO/PAT RUNDIO  1:31:06    1   13:10    1   52:32  17.7    1   25:25  8:29
MIXED RELAY
    1   100 CODE-BLUE LAURA RANDOLPH/JIM CODE    1:30:07    1   18:19    1   48:00  19.4    1   23:49  7:57

About Alta Vista Sports | Return to Homepage
P.O. Box 1700 | Deland, FL USA 32721
Tel: 386.736.0002 | email: jboyle@altavistasports.com